• Detail firmy

Jiří Martinek

Základní popis

Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dětské pokoje, ložnice, vestavěná patra, zimní zahrady, pergoly, vchodové a vnitřní obložkové dveře. Provádíme údržbu nábytku kancelářských budov.

Adresa

Zápy 43
250 01 Zápy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49388673
DIČ:  CZ7404202652
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dětské pokoje, ložnice, vestavěná patra, zimní zahrady, pergoly, atd.

Kontaktní osoba

Jiří Martinek - Majitel

Mobil: +420 608 022 636
E-mail: jir.martinek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.