• Detail firmy

Jiří Martínek

Základní popis

Specializuji se na zemní a výkopové práce.

Adresa

Rataje 14
258 01 Rataje

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74955667

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Zemní práce jsou prováděny pásovým minibagrem Kubota KX91-3 o hmotnosti 3,2 tuny a hloubkovým dosahem 3,3 metru. Dále nabízím pronájem kontejneru, dovoz písku, drti, betonu a odvoz hlíny, suti a odpadu vozem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 660 749
E-mail: martinek@zemni-prace.eu
WWW: www.zemni-prace.eu

Kontaktní osoba

Jiří Martínek - Majitel

Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.