• Detail firmy

Jiří Marha

Základní popis

Naše společnost se věnuje výrobě, prodeji a servisu autoplachet na všechny typy nákladních vozidel, přívěsy, návěsy a vozidla Pick-Up, též různá zastřešení, zakrývací plachty na bazény, lodě a pod.

Adresa

Piletická 71/20a
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66790875
DIČ:  CZ7907233059
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Autoplachty

Dodáváme autoplachty na všechny typy nákladních vozidel, přívěsné vozíky, vozidla pick-up, třístranné shrnovačky, návěsy, sklápěcí návěsy, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 031 189
E-mail: mazel@autoplachtyhk.com
WWW: www.autoplachtyhk.com

Kontaktní osoba

Jiří Marha - Majitel

Mobil: +420 776 031 189
E-mail: mazel@autoplachtyhk.com
Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.