• Detail firmy

Jiří Marek 2

Základní popis

- Elektromontáže silnoproudých a slaboproudých rozvodů - Opravy a údržba elektrozařízení, odstraňování závad po revizi - Montáže hromosvodů - Montáže domovních telefonů, videotelefonů - Montáže topných kabelů - ochrana proti zamrzání

Adresa

Roštýnská 1233/8
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74796810
DIČ:  CZ7105034376

Výrobky, činnosti

Elektromontáže silnoproudých a slaboproudých rozvo

Kontaktní údaje

E-mail: elektro.marek@seznam.cz
WWW: www.elektromarek.ic.cz

Kontaktní osoba

Jiří Marek - Majitel

Mobil: +420 607 832 801
E-mail: elektro.marek@seznam.cz
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.