• Detail firmy

Jiří Malík

Základní popis

CNC frézování neželezných kovů, plastů, dřeva a laminátů. Maximální rozsah frézování je 850 x 1100 x 40 mm frézou od 0,3mm. Kusová i sériová výroba.

Adresa

Macanova 1747
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66294495
DIČ:  CZ6908033594
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC frézování kompozitních materiálů

CNC frézování pájecích rámečků z DURASTONE pro pájení plošných spojů v linkách. Textit, kartit, sklotextit, sklolaminát, karbon a podobné materiály.

Kontaktní údaje

WWW: www.cncmalik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Malík - Majitel

Mobil: +420 603 829 132
E-mail: modely.malik@seznam.cz
Další firmy v oboru

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

AWOS s.r.o.

Naše společnost se zabývá komplexními službami, od vývoje po výrobu elektronických dílů a zařízení, v oboru průmyslové elektroniky. Firma od svého založení v roce 1991 stále roste a zlepšuje své techniky. Naší silnou stránkou jsou komplexní služby z oboru průmyslové elektroniky a inovace elektronických zařízení.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.