• Detail firmy

Jiří Málek

Základní popis

Naše firma poskytuje kompletní servis vozidel Škoda. Provádíme mechanické a klempířské práce, nebo montáž zabezpečovacího zařízení.

Adresa

Kubišova 1243/57
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15119874

Výrobky, činnosti

Kompletní servis vozidel Škoda.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 681 323
E-mail: malek.servis@seznam.cz
WWW: www.autodilna-malek.com

Kontaktní osoba

Jiří Málek - Majitel

Mobil: +420 602 230 486
Další firmy v oboru

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.

Autoservis Mrvík s.r.o.

Autoservis a pneuservis Mrvík Praha 4 zajišťuje veškeré mechanické opravy vozidel, opravy, výměny a huštění pneumatik, výměny filtrů a olejů, plnění klimatizace, přípravu Vašeho vozu na STK a další služby, které s opravou auta souvisí. Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 8.00 - 17.30 hod.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.