• Detail firmy

Jiří Málek

Základní popis

Zabývám se výrobou a prodejem keramického zboží. Nabízím hrníčky, džbány, korbele, misky, vázy, svícny, nástěnné a prostorové plastiky.

Adresa

Nad Sokolovnou 213
289 14 Poříčany

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69632944
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Zabývám se výrobou a prodejem keramického zboží. Nabízím hrníčky, džbány, korbele, misky, vázy, svícny, nástěnné a prostorové plastiky.

Kontaktní osoba

Jiří Málek - Majitel

Mobil: +420 602 974 267
Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

KVĚTINY A DÁRKY

Již více než 14 let provádíme kompletní květinovou výzdobu firem, reprezentačních prostor, hotelů a bytů. Dále nabízíme vazbu květin pro různé příležitosti a také květinový svatební servis. Máme eshop i kamennou prodejnu a zboží přivezeme až k Vám.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.