• Detail firmy

Jiří Macoun

Základní popis

Provádím zednické práce, sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení domů, opěrné zdi, štuky, omítky, bourací práce, rekonstrukce koupelen, bytů a domů.

Adresa

Pařížská 1218/7
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65654935

Výrobky, činnosti

Provádím zednické práce, sádrokartony, obklady.

Provádím zednické práce, sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení domů, opěrné zdi, štuky, omítky, bourací práce, rekonstrukce koupelen, bytů a domů.

Kontaktní osoba

Jiří Macoun - Majitel

Mobil: +420 607 788 612
Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.