• Detail firmy

Jiří Macoun

Základní popis

Provádím zednické práce, sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení domů, opěrné zdi, štuky, omítky, bourací práce, rekonstrukce koupelen, bytů a domů.

Adresa

Pařížská 1218/7
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65654935

Výrobky, činnosti

Provádím zednické práce, sádrokartony, obklady.

Provádím zednické práce, sádrokartony, obklady, dlažby, zateplení domů, opěrné zdi, štuky, omítky, bourací práce, rekonstrukce koupelen, bytů a domů.

Kontaktní osoba

Jiří Macoun - Majitel

Mobil: +420 607 788 612

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.