• Detail firmy

Jiří MACHÁČEK

Základní popis

Naše společnost se zabývá stavební činností, prováděním zemních prací a demolicí, stavbami na klíč a rekonstrukcí objektů.

Adresa

Tobolka 5
267 27 Měňany

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45135983
DIČ:  CZ7012095860

Výrobky, činnosti

Zemní, stavební a demoliční práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stav-mach.cz
WWW: www.stav-mach.cz

Kontaktní osoba

Jiří Macháček - Majitel

Mobil: +420 602 201 721
E-mail: machacek@stav-mach.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.