• Detail firmy

Jiří Luběník

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce fasád i historické fasády, stavby rodinných domů na klíč, budov a půdních vestaveb, zateplování fasád. Jsme registrovaní v programu Zelená úsporám.

Adresa

Vahalíkova 73
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18064965
DIČ:  CZ6307291166
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce fasád i historické fasády, stavby rodinných domů na klíč, budov a půdních vestaveb, zateplování fasád.

Kontaktní údaje

Telefon: 585 230 139
Mobil: +420 602 719 263
Fax: 585 230 139
E-mail: lubenik@volny.cz
WWW: www.lubenik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Luběník - Majitel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.