• Detail firmy

Jiří Lojín

Základní popis

Provádíme dřevostavby, rekonstrukce, půdní vestavby, realizujeme sádrokartony, minerální podhledy. Nabízíme stavební práce např. stavby domu na klíč, hrubé stavby, bytová jádra, koupelny, zateplování fasád, opravy zdiva a zednické práce a další.

Adresa

Ostravská 635
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76065499

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a přestavby

Kontaktní údaje

E-mail: lojinjiri@seznam.cz
WWW: www.rekonstrukcestavosenpraha.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lojín - Jednatel

Mobil: +420 725 683 092
Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.