• Detail firmy

Jiří Lojín

Základní popis

Provádíme dřevostavby, rekonstrukce, půdní vestavby, realizujeme sádrokartony, minerální podhledy. Nabízíme stavební práce např. stavby domu na klíč, hrubé stavby, bytová jádra, koupelny, zateplování fasád, opravy zdiva a zednické práce a další.

Adresa

Ostravská 635
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76065499

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a přestavby

Kontaktní údaje

E-mail: lojinjiri@seznam.cz
WWW: www.rekonstrukcestavosenpraha.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lojín - Jednatel

Mobil: +420 725 683 092
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.