• Detail firmy

Jiří Liner

Základní popis

Jsme obchodní a montážní firma, která se specializuje na realizace teras. Jsme specialisté na dřevoplast, exotické dřeviny i thermowood.

Adresa

6. července 189
391 56 Měšice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62511734
DIČ:  CZ7404261722
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace teras

Realizace teras na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: liner@gardengroup.cz
WWW: www.gardengroup.cz

Kontaktní osoba

Jiří Liner - Majitel

Mobil: +420 721 557 301
E-mail: liner@gardengroup.cz
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.