• Detail firmy

Jiří Lešingr - ExpoWin

Základní popis

Prodáváme plastová okna a dveře značky REHAU, dřevěná okna a dveře - eurookna značky Winpro. K dispozici je ceník plastových oken i ceník eurooken. Součástí sortimentu jsou žaluzie firmy CLIMAX, parapety firmy PARAMONT. Montáž oken i zednické práce.

Adresa

Gahurova 5265
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69733767

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 134 597
E-mail: jiri.lesingr@expowin.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lešingr - Jednatel

E-mail: jiri.lesingr@expowin.cz
WWW: www.expowin.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.