• Detail firmy

Jiří Láznička - Lpress

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti grafického zpracování a reklamy. Ofsetový a digitální tisk. Velkoplošný tisk, laminace, orientační systémy. Multimediální komunikace. Nabízíme - reklamní polep výlohy, auta, tabule, ukazatele, stojany, transparenty.

Adresa

Hněvkovského 677/66a
617 00 Brno - Komárov

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70441821

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb v oblasti grafického zpracování

Nabízíme - reklamní polep výlohy, auta, tabule, ukazatele, stojany, transparenty.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 535 100
E-mail: info@lpress.cz
WWW: www.lpress.cz

Kontaktní osoba

Jiří Láznička - Majitel

Další firmy v oboru

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.