• Detail firmy

Jiří Lazar

Základní popis

Nabídka všestranné kovářské a zámečnické práce, montáže nebo povrchová úprava kovového materiálu. Zaměřujeme se na brány, ploty, schodiště, vrata.

Adresa

Palackého 1122
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71591095

Výrobky, činnosti

Nabídka všestranné kovářské a zámečnické práce..

Nabídka všestranné kovářské a zámečnické práce, montáže nebo povrchová úprava kovového materiálu. Zaměřujeme se na brány, ploty, schodiště, vrata, přístřešky a ocelové konstrukce. Nabízíme zasklívání lodžií a teras.

Kontaktní údaje

E-mail: lazarjiri@seznam.cz
WWW: www.vasizamecnici.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lazar - Majitel

Mobil: +420 607 977 715
Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.