• Detail firmy

Jiří Lazar

Základní popis

Nabídka všestranné kovářské a zámečnické práce, montáže nebo povrchová úprava kovového materiálu. Zaměřujeme se na brány, ploty, schodiště, vrata.

Adresa

Palackého 1122
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71591095

Výrobky, činnosti

Nabídka všestranné kovářské a zámečnické práce..

Nabídka všestranné kovářské a zámečnické práce, montáže nebo povrchová úprava kovového materiálu. Zaměřujeme se na brány, ploty, schodiště, vrata, přístřešky a ocelové konstrukce. Nabízíme zasklívání lodžií a teras.

Kontaktní údaje

E-mail: lazarjiri@seznam.cz
WWW: www.vasizamecnici.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lazar - Majitel

Mobil: +420 607 977 715
Další firmy v oboru

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

Stellis, s.r.o.

Nabízíme abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Zajišťujeme i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.