• Detail firmy

Jiří Láska

Základní popis

Kompletní dodávka, montáž, servis klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel, vzduchotechniky TOSHIBA. Dbáme na kvalitu, rychlost a spolehlivost.

Adresa

Na Drahách 61
252 41 Zlatníky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68590644
DIČ:  CZ7412150097
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika a klimatizace

Průmyslová, bytová, komerční. Realizuje komplexní dodávky klimatizačních, chladicích systémů, vzduchotechniky a tepelných čerpadel od počátečního návrhu zařízení až po instalaci. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.laska_74@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Láska - Majitel

Mobil: +420 603 212 898
E-mail: jiri.laska_74@volny.cz
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Jaroslav Šmejkal

Nabízíme topenářské a instalatérské práce. Provádíme montáže všech druhů kotlů i solárních systémů.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.