• Detail firmy

Jiří Kužma

Základní popis

Kompletní služby v oblasti stavebních prací. Sádrokartonové konstrukce, zateplování střech a budov, zednické, vodo a elektroinstalační, malířské, obkladačské a další práce v interiérech i exteriérech

Adresa

Svojšín 94
349 58 Černošín

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74206516
DIČ:  CZ7102202129

Výrobky, činnosti

Zednické a stavební práce

veškeré zednické práce dle přání zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: jkinterier@email.cz
WWW: www.jk-interier.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kužma - Majitel

Mobil: 606 435 318
E-mail: jkinterier@email.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Masaryk

Nabízíme kompletní stavební práce. Provádíme výkopové práce, štukování, zahradní úpravy, realizaci kanalizačních přípojek, zednické práce a zajišťujeme práci s bagrem.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.