• Detail firmy

Jiří Kůrka

Základní popis

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme zámečnické i kovářské výrobky se zaměřením na stavební zámečnictví v černé či nerezové oceli.

Adresa

Hospozín 11
273 22 Hospozín

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43821375

Výrobky, činnosti

vyrábíme a montujeme zámečnické i kovářské výrobky

Kontaktní údaje

Mobil: 723 065 095

Kontaktní osoba

Jiří Kůrka - Majitel

Další firmy v oboru

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

KOVO REICH, s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a soustružení na CNC soustruhu s C osou. Soustružíme všechny druhy materiálů a zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu. Věnujeme se frézování, řezání do průměru 250, kovoobrábění a drobnému frézování. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.