• Detail firmy

Jiří Kufr

Základní popis

Produkty-velkoprodej Víno a likéry, Vinaři, Pivo, Džusy a limonády, Olivový olej, Káva, Čaj, Marmelády, Konzervy, Koření, Chlazené potraviny, Voucher.

Adresa

Čermákova 1231/4
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45325367
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty-velkoprodej

Víno a likéry, Vinaři, Pivo, Džusy a limonády, Olivový olej, Káva, Čaj, Marmelády, Konzervy, Koření, Chlazené potraviny, Voucher.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 004 495
Mobil: +420 608 812 230
E-mail: info@cafeoliveira.cz
WWW: www.oliveira.cz
WWW: www.obchodoliveira.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kufr - Majitel

Fábio Oliveira - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.