• Detail firmy

Jiří Kudrna

Základní popis

Výroba nábytku na míru - kuchyňské linky, stoly, knihovny, vestavěné skříně, postele, patra na spaní, schodiště, kancelářský nábytek

Adresa

Němčice 192
533 52 Němčice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64823181

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na míru - kuchyňské linky, stoly

Kontaktní údaje

Mobil: +420 730 176 838
E-mail: info@rekonstrukce-kudrna.cz
WWW: www.vyroba-nabytku-kudrna.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kudrna - Majitel

Mobil: +420 604 704 962
Další firmy v oboru

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.