• Detail firmy

Jiří Kruta

Základní popis

Pokládání a lepení keramických obkladů a dlažeb. Realizace koupelen, přestavba bytových jader, provádění hydroizolačních prací

Adresa

Pražská 2927
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12077968
  • Služby

Výrobky, činnosti

obklady dlažby

Pokládání a lepení keramických obkladů a dlažeb. Realizace koupelen, přestavba bytových jader, provádění hydroizolačních prací

Kontaktní osoba

Jiří Kruta - Majitel

Mobil: 602 853 029
E-mail: jiri.kruta@atlas.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.