• Detail firmy

Jiří Krompholc

Základní popis

Tato firma se zabývá a věnuje především uměleckému kovářství, zámečnické výrobě, pískování povrchů, drobnému soustružení a svářecím pracím.Nabízíme všem zákazníkům práce spojené s těmito činnostmi, perfektní servis od nabídky až po montáž.

Adresa

Miletice 3
273 24 Miletice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00777072

Výrobky, činnosti

Umělecké kovářství a zámečnictví.

Kontaktní údaje

E-mail: info@umelecka-kovarna.cz
WWW: www.umelecka-kovarna.cz

Kontaktní osoba

Jiří Krompholc ml. - Majitel

Mobil: +420 723 553 743
E-mail: info@umelecka-kovarna.cz
WWW: www.umelecka-kovarna.cz
Další firmy v oboru

SCHWARZ PUMPE s.r.o.

Společnost SCHWARZ PUMPE s.r.o. zajišťuje prodej, montáž, servis a opravy čerpadel. Dodáváme česká i zahraniční čerpadla, např. ISH Olomouc, SIGMA Lutín, KSB s.r.o. Praha, ALLWEILER SRN, Sterling SIHI Austria, BIA ČR, WILO Praha, IVAR CS, K+H Olomouc (čerpadla HCP). Nabízíme také pronájem čerpací techniky.

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.