• Detail firmy

Jiří Kricner

Základní popis

Provádíme revize plynu do 50kW, montáž plynu, vody a topení. Nabízíme dodávky a montáž solárních kolektorů včetně projekčních prací.

Adresa

Ostrovec 21
338 08 Ostrovec

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43083331

Výrobky, činnosti

Plyn Voda Topení.

Kontaktní údaje

E-mail: stav.ok@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kricner - Jednatel

Mobil: 725 183 679
Další firmy v oboru

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

C + V INSTALATÉRSKÉ PRÁCE s.r.o.

Poskytujeme veškeré služby v oblasti voda-topení-plyn-kanalizace včetně zajištění havarijního servisu. Provádíme montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení. Provozujeme specializovaný maloobchod a velkoobchod.