• Detail firmy

Jiří Krejčí

Základní popis

Provádíme stříkané pěnové izolace a hydroizolace. Nabízíme stavební práce i rekonstrukce.

Adresa

V zahrádkách 172, Zahradníky
252 41 Hodkovice

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14475057

Výrobky, činnosti

Provádíme stříkané pěnové izolace a hydroizolace.

Provádíme stříkané pěnové izolace a hydroizolace. Nabízíme stavební práce i rekonstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: chytrapena-krejci@email.cz
WWW: www.chytrapena-praha.cz

Kontaktní osoba

Jiří Krejčí - Majitel

Mobil: 777 054 761
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.