• Detail firmy

Jiří Králíček

Základní popis

vorba programů a nabídka konzultací v oblastech aplikací pro internet i intranet, firemních systémů, webdesignu a ochrany dat.

Adresa

U Obory 269/16
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72700220

Výrobky, činnosti

firemních systémů, webdesignu a ochrany dat

tvorba programů a nabídka konzultací v oblastech aplikací pro internet i intranet, firemních systémů, webdesignu a ochrany dat.

Kontaktní osoba

Jiří Kralíček - Jednatel

Mobil: +420 721 982 859
E-mail: jiri.kralicek@dscube.com
WWW: www.dscube.com
Další firmy v oboru

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

SEVERA-VSO II s.r.o.

Nabídka spisových a archivačních služeb. Provádíme skartaci, uložení a správu písemností, archivaci, dokumentaci, převoz, třídění a soupis písemností, vytvoření počítačové databáze, předání příslušných seznamů ukladatelům a vyhledávací služby. Spolupracujeme s oblastními archivy, naše činnost je pravidelně kontrolována. Garantujeme profesionální péči o Vaše dokumenty.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.