• Detail firmy

Jiří Krajzinger

Základní popis

Tesařské práce, dřevostavby výroba - zahradní dřevostavby - pergoly - stání pro auta - venkovní terasy Truhlářská výroba

Adresa

Zaječov 127
267 63 Zaječov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87205432

Výrobky, činnosti

Tesařská výroba

Kontaktní údaje

E-mail: jsk-truhlarstvi@email.cz
WWW: www.jsk-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Jiří Krajzinger - Jednatel

Mobil: +420 721 452 609
Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.