• Detail firmy

Jiří Koudela

Základní popis

Dodávky, montáž a servis slunečních kolektorů, tepelných čerpadel, regulátorů topení, klimatizací a bazénových technologií.

Adresa

Neumannova 1449/6
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60443065

Výrobky, činnosti

Dodávky, montáž a servis slunečních kolektorů

Dodávky, montáž a servis slunečních kolektorů, tepelných čerpadel, regulátorů topení, klimatizací a bazénových technologií.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 242 413 122
E-mail: jkoudela@email.cz

Kontaktní osoba

Jiří Koudela - Majitel

Mobil: +420 724 707 698
E-mail: jkoudela@email.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.