• Detail firmy

Jiří Koptiš

Základní popis

Nabídka prodeje a půjčování úklidových strojů a techniky firem Bellinzoni, Klindex a HTC DCS. Dále provádění broušení a leštění i repase.

Adresa

K poště 429
252 67 Tuchoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74950185
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodeje a půjčování úklidových strojů

Kontaktní osoba

Jiří Koptiš - Majitel

Mobil: +420 604 137 524
E-mail: info@a-stroje.cz
WWW: www.a-stroje.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.