• Detail firmy

Jiří Kopic

Základní popis

lešení,Nabízíme trubkové lešení a HAKI lešení. Rovněž prodáváme jednotlivé díly lešení: ráčny, podpěry (kozy), kola otočná,

Adresa

Hřbitovní ulice (před cihelnou)
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68625090
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

prodej a pronájem

lešení,Nabízíme trubkové lešení a HAKI lešení. Rovněž prodáváme jednotlivé díly lešení: ráčny, podpěry (kozy), kola otočná,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 919 641
E-mail: jirikopic@leseni-kopic.cz
WWW: www.leseni-kopic.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kopic - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.