• Detail firmy

Jiří Konečný

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku z masivu i lamina. Zhotovujeme kuchyňské linky, dětské pokoje, ložnice, postele, interiérové i vchodové dveře.

Adresa

Hlavní 125
747 25 Sudice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66175844
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stolařství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 559 505
E-mail: jirikonecny@email.cz
WWW: stolarna.hasty.cz
Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.