• Detail firmy

Jiří Kocůrek

Základní popis

Společnost poskytuje výrobu nábytku na míru od kuchyní až po moderní nábytek, jako obývací stěny, postele, ale také renovaci starožitností a při uměleckém zpracování dřeva - řezbářství, intarsie, šelakování, zlacení a jiných, čerpáme ze zkušeností.

Adresa

Na Lani 222
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63718235
Rok založení:  1995
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nábytku na míru, od kuchyní, dětských pokojů až po kanceláře nebo jenom malých skřínek dělaných na míru. Renovace starožitností.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 101 679

Kontaktní osoba

Jiří Kocůrek - Majitel

E-mail: kocurek@czechinterier.cz
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.