• Detail firmy

Jiří Kloubek

Základní popis

Provozuji pneuservis pro osobní automobily. Nabízím čištění interiérů suchou i mokrou cestou. Prodej nových i starších pneu. Uskladnění pneu.

Adresa

Tuchlovice, Srby 11
273 02 Tuchlovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65252624
  • Služby

Výrobky, činnosti

pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 689 789
Telefon: +420 312 657 217
E-mail: PneuKloubek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.