• Detail firmy

Jiří Klíma

Základní popis

Termovizní měření provádíme kamerou FLIR s vysokým rozlišením, vytváříme skládané snímky (panorama) i záznam VIDEO. Působíme v oblasti stavebnictví, elektro a energetice (fotovoltaické elektrárny) a dalších oborech.

Adresa

Bezručova 88
250 91 Zeleneč

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88114503

Výrobky, činnosti

Termovizní měření

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.klima@see-more.cz
WWW: www.see-more.cz

Kontaktní osoba

Jiří Klíma - Jednatel

Telefon: +420 602 806 612
E-mail: jiri.klima@see-more.cz
Další firmy v oboru

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.