• Detail firmy

Jiří Klaška

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravy.

Adresa

Školní 213
664 53 Újezd u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61694266
DIČ:  CZ5804012148

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní doprava.

V naší nabídce má své pevné místo vnitrostátní i mezinárodní přeprava zboží a kusových zásilek, materiálů, nábytku, strojů, stěhování bytů, domů.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.klaska@volny.cz
WWW: klaska.ic.cz

Kontaktní osoba

Jiří Klaška - Majitel

Telefon: 603 939 074
E-mail: jiri.klaska@volny.cz
Další firmy v oboru

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

SCHWERTRANSPORT - SERVICE, s.r.o.

Zabezpečujeme technické zajištění nadměrných a nadrozměrných transportů, a to včetně potřebných povolení. Disponujeme vlastním vozovým parkem a zkušenými řidiči pro doprovod nadměrných nákladů po celé EU.

KOVOŠROT HENSL s.r.o.

Zabýváme se výkupem a sběrem kovového a železného odpadu, autovraků, olověných akumulátorů, papíru a lepenky. Z kovů vykupujeme: piliny a třísky, kovové obaly, železo a ocel, kabely, měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín a ostatní kovy. Zajišťujeme rovněž autodopravu.