• Detail firmy

Jiří Kirchmann

Základní popis

Provádíme zámečnické práce, otevírání, opravy i montáže zámků a bytů, aut i trezorů. Nabízíme sjednocování, generální systémy a přestavby vložek.

Adresa

Lomená 190
252 02 Jíloviště

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16498500
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní osoba

Jiří Kirchmann - Majitel

Mobil: +420 602 193 629
WWW: jiri.kir@c-box.cz
Další firmy v oboru

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.