• Detail firmy

Jiří Karásek

Základní popis

Nabízíme instalatérské a topenářské práce, zpracování projektové dokumentace. Dále provádíme dodávky, montáže a rekonstrukce vodovodních, odpadních rozvodů, čištění odpadů, zmrazování potrubí, opravy kanalizace se zárukou profesionálního provedení.

Adresa

Manětínská 1505/29
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49199153
DIČ:  CZ7303282052
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské a topenářské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 535 321
E-mail: karasekasyn@seznam.cz
WWW: www.karasekasyn.cz

Kontaktní osoba

Jiří Karásek - Majitel

Mobil: +420 602 934 841
E-mail: karasekasyn@seznam.cz
Další firmy v oboru

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

C + V INSTALATÉRSKÉ PRÁCE s.r.o.

Poskytujeme veškeré služby v oblasti voda-topení-plyn-kanalizace včetně zajištění havarijního servisu. Provádíme montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení. Provozujeme specializovaný maloobchod a velkoobchod.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.