• Detail firmy

Jiří Karásek

Základní popis

Zajišťujeme montáž a servis optických i metalických datových sítí. Nabízíme EZS a EPS včetně kamerových systémů či CCTV.

Adresa

Zálešná II 3405
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64460509

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy a alarmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 510 081
E-mail: k-elt@k-elt.cz
WWW: www.k-elt.cz

Kontaktní osoba

Jiří Karásek - Majitel

Mobil: +420 603 581 223
E-mail: karasek@k-elt.cz
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

MIWI-URMET Sp. z o.o.

MiWi-Urmet Sp. z oo je představitelem italské skupiny Urmet v Polsku. Naše firma byla založena v roce 1990. Pak jsme dali své první kroky na trhu telefonů. Ale nejsou omezeny, abychom se tohoto odvětví. Naše nabídka v průběhu doby rozšířena také o výrobky CCTV, zabezpečovacích systémů, řízení přístupu, požární poplach a automatických závor, oken a dveří.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.