• Detail firmy

Jiří Kakáček

Základní popis

Vyrábím nábytek na míru ze dřeva, lamina a biodesek. Nabízím vestavěné skříně, kuchyně, kanceláře a dětské pokoje. Poskytuji možnost poradenství

Adresa

Tyršova 81
281 41 Ratboř

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66765021
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyrábím nábytek na míru ze dřeva, lamina

Vyrábím nábytek na míru ze dřeva, lamina a biodesek. Nabízím vestavěné skříně, kuchyně, kanceláře a dětské pokoje. Poskytuji možnost poradenství

Kontaktní údaje

WWW: www.truhlarstvi-ratbor.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kakáček - Majitel

Mobil: +420 705 104 108
Další firmy v oboru

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.