• Detail firmy

Jiří Kadlec

Základní popis

Rychle, levně, spolehlivě provedeme rozbor Vaší pitné vody ze studně, vrtu nebo vodovodu. Zjistíme vše co Vás zajímá, poštou nebo osobně. Vydáváme protokol s úředním razítkem.Víte co pijete? Zjistěte si to!

Adresa

Poštovní 9
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49211170

Výrobky, činnosti

Rozbory vody

Vaší pitné vody ze studně, vrtu nebo vodovodu. Zjistíme vše co Vás zajímá, poštou nebo osobně. Vydáváme pro protokol s úředním razítkem.

Kontaktní údaje

E-mail: cistavoda.kadlec@email.cz
WWW: www.rozboryvody.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kadlec - Majitel

Mobil: +420 775 471 491
E-mail: cistavoda.kadlec@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

EGF, spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektové činnosti - urbanismus, architektura, interiéry. Zabýváme se poradenskou, inženýrskou a investorskou činností, realizacemi staveb, zajišťujeme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov, prohlídky kotlů apod. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a disponují různými certifikáty a osvědčeními. Řešíme požadavky klientů po celém území ČR.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.