• Detail firmy

Jiří Kadera

Základní popis

Nabízíme výklopná, sekční a rolovací garážová vrata. Průmyslová vrata sekční, rolovací, rychloběžná, protipožární, rolovací mříže a clony. Pohony pro vjezdové brány posuvné i křídlové. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky.

Adresa

Žižkova 1020
334 41 Dobřany

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61138037
DIČ:  CZ5710180663
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vratové systémy Hörmann

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 971 073
Mobil: +420 603 430 986
Fax: +420 377 971 073
E-mail: kadera.kovoplast@post.cz
WWW: www.kaderakovoplast.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kadera - Majitel

Mobil: +420 603 430 986
Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.