• Detail firmy

Jiří Kacovský

Základní popis

Společnost je přímo výrobce kovaných plotů a kovaných bran, vyhotovení návrhů v několika provedeních nezávazně a bezplatně, vyrábíme ploty a brány na míru, kompletní dodávku včetně pohonů a stavebních prací, mpžnost dodat i kované zábradlí, atd...

Adresa

Hlavní 21
273 42 Stehelčeves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74211706
Rok založení:  1994
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba plotů a bran, především na kované ploty a kované brány, ale vyrábíme zároveň i jednodušší kovové ploty a brány, kompletní dodávku, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@kovane-ploty.net
WWW: www.kovane-ploty.net

Kontaktní osoba

Jiří Kacovský - Majitel

Mobil: +420 602 499 080

Pobočky

Karel Kacovský
Miletice 75
273 23 Černuc

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Kovářství Kacovský
Hlavní 21
273 42 Stehelčeves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

WTE PowerSteel s.r.o

Dodáváme široký sortiment hutních materiálů. Nabízíme tyče, plechy a výpalky z plechů z niklových slitin a žárupevných materiálů. Zajišťujeme výrobu přírub dle DIN a ANSI. Dodáváme trubkovnice a kované kroužky.