• Detail firmy

Jiří Kabíček

Základní popis

Montujeme žaluzie horizontální, vertikální, ISSO do plastových oken včetně atypických, rolety látkové-klasické/řetízkové, na střešní okna, síťky proti hmyzu, stínící doplňky VELUX, venkovní předokenní rolety. Provádíme záruční a pozáruční servis.

Adresa

Něvská 583/12
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42492912

Výrobky, činnosti

Montujeme žaluzie horizontální, vertikální

Kontaktní údaje

E-mail: kabicek-zaluzie@seznam.cz
WWW: www.kabicek-zaluzie.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kabíček - Majitel

Mobil: 603 453 669
Další firmy v oboru

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

LOUVER.CZ s.r.o.

Zabýváme se dodávkou interiérové, exteriérové a zatemňovací techniky. V naší nabídce naleznete horizontální a vertikální žaluzie, plisé, látkové rolety, duo rolety, panelové posuvné stěny, baldachýny, hliníkové pergoly, košové a výsuvné venkovní markýzy. Zajišťujeme prodej sítí proti hmyzu do oken a dveří.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.