• Detail firmy

Jiří JOHN

Základní popis

Kovotlačitelství je trvalé přetváření plechu na rotující formě zastudena. Zhotovujeme výtlačky z materiálů měď, mosaz, hliník, železo, nerez, zinek o tloušťce 0,18 až 3 mm, v závislosti na tvrdosti. Vše do průměru 1.160 mm. Vlastní výroba modelů.

Adresa

Na Jarově 2424/2
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64767451

Výrobky, činnosti

Kovotlačitelství je trvalé přetváření plechu na ro

Kovotlačitelství je trvalé přetváření plechu na rotující formě zastudena. Zhotovujeme výtlačky z materiálů měď, mosaz, hliník, železo, nerez, zinek o

Kontaktní osoba

Jiří John - Jednatel

Mobil: 602 809 803
Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!