• Detail firmy

Jiří Ježek

Základní popis

Tvorba webových stránek a internetových obchodů. Nabídka grafických prací. Nabízíme SEO optimalizaci vyhledávání, flash prezentace a web design.

Adresa

Aloisina výšina 431/38
460 05 Kristiánov - Liberec V

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74681575
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek a internetových obchodů.

Nabídka grafických prací. Nabízíme SEO optimalizaci vyhledávání, flash prezentace a web design.

Kontaktní osoba

Jiří Ježek - Majitel

Mobil: +420 737 526 431
E-mail: info@jezek-web.com
WWW: www.jezek-web.com
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.