• Detail firmy

Jiří Jeslínek

Základní popis

výroba nábytku

Adresa

Komenského 1069/65
323 00 Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67877362
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

kuchyňských linek, kancelářského a jiného nábytku, točitých schodišť, plovoucích podlah, malířské práce a jiné úpravy interiérů.

Kontaktní údaje

Telefon: 377 521 378
Telefon: 377 634 802
E-mail: alfinteriery@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/alfinteriery

Kontaktní osoba

Jiří Jeslínek - Majitel

Mobil: 608 672 737
Další firmy v oboru

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.