• Detail firmy

Jiří Jerie

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce. Hloubení pro bazény, jezírka, septiky a čističky, základy staveb, inženýrské sítě a tepelná čerpadla. Obkopáváme vlhké zdivo. Poskytujeme úpravu a navážení cest, hydraulické vrtání, odvoz materiálu a odklízení sněhu.

Adresa

Libštát 216
512 03 Libštát

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72796146
DIČ:  CZ6806261748
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 849 832
E-mail: jirijerie@seznam.cz
WWW: www.jirijerie.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jerie - Majitel

Další firmy v oboru

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.