• Detail firmy

Jiří Jeřábek

Základní popis

Zabýváme se výrobou ze dřeva. Vyrábíme a montujeme kuchyně, dveře, vestavěné skříně, schodiště a bytový, kancelářský či zahradní nábytku. Snažíme se uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Pro Vaši představu navštivte naše webové stránky.

Adresa

Dětřichov 81
464 01 Dětřichov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72605588
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Vyrábíme a montuje kuchyně.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 670 348
E-mail: prave-drevo@seznam.cz
WWW: www.prave-drevo.wbs.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jeřábek - Majitel

Mobil: +420 720 670 348
E-mail: detrichovtruhlarstvi@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.