• Detail firmy

Jiří Janoš

Základní popis

Provádíme malířské a natěračské práce vč. nástřiku fasád, nátěru střech a pod. Dekorační nástřiky a omítky, drobné zednické práce. Veškeré sádrokartonářské práce. Pokládání plovoucích a dřevěných podlah, PVC, koberců vč. prodeje materiálu. Montáž žaluzií a jejich opravy.

Adresa

Nádražní 1343/12
747 14 Ludgeřovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16617223

Výrobky, činnosti

koberce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 572 698
E-mail: malnat@seznam.cz
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.