• Detail firmy

Jiří Janek

Základní popis

Autoklempířství Janek provádí veškeré autoklempířské práce,karosářské práce,oprava starých aut s použitím rovnací stolice CELETTE,rámy na závodní auta,zajistí lakýrnické práce.

Adresa

Gorkého 237
293 01 Čejetice

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13736701
DIČ:  048-6306021184

Výrobky, činnosti

Výškové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 322 992
E-mail: jancarikdzenk@seznam.cz
WWW: www.autojirka.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Janek - Generální ředitel

Telefon: +420 720 179 546
E-mail: jancarikdzenk@seznam.cz
Další firmy v oboru

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.