• Detail firmy

Jiří Jadamus

Základní popis

Naše firma nabízí tyto výrobky vyrobené dle vašich požadavků. Vše umíme pro Vás vyrobit jak v ekonomické verzi z laminové DTD, tak i v luxusní verzi přírodní dýze nebo masívu.

Adresa

Oldřichovice 402
739 61 Oldřichovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75979187
DIČ:  CZ7908084932

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky, vestavěné skříně.

Kontaktní údaje

E-mail: jadamus@interierj.cz
WWW: www.interierj.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jadamus - Majitel

Mobil: +420 737 238 032
E-mail: jadamus@interierj.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.